Keskuse kasutamisest alates 26. augustist

*

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks:

  • kui oled haigestusnud või tunned ennast haigena, püsi palun kodus!
  • keskuse külastuseks võta kaasa COVID tõend ja isikut tõendav dokument
  • COVID tõendi puudumisel tee kiirtest
  • alla 18-aastased ei pea nakkusohutust tõendama 
  • keskusesse sisenemisel pese või desinfitseeri käed
  • COVID tõendi/testi puudumisel tuleb peamaja fuajees kanda maski
  • hoia teistega vahet

*

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks kehtestas Vabariigi Valitsus alates 26. augustist 2021 maskikandmise kohustuse nendes avalikes siseruumides, kus ei kontrollita COVID tõendit.

Palume kõikidel 18aastastel ja vanematel peamaja teenuste kasutajatel (toitlustusteenuste, duširuumi, jõusaali jt saalide kasutus jms) keskust külastades kaasa võtta COVID digi- või pabertõend või mitte varem kui 48 tundi enne saabumist tehtud kiirtesti negatiivne tulemus.

Tõendi kehtivust kontrollib gruppide puhul laagri/ürituse korraldaja, üksikkülastaja puhul keskuse vastuvõtulaua töötaja. Isikusamasuse tuvastamiseks (vajadusel) palume kaasa võtta isikut tõendav dokument.

COVID tõendit ei pea esitama WC kasutamiseks, müügipunktidest toidu kaasaostuks, inventari laenutuseks ning avatud territooriumil ja liikumisradadel omaalgatuslikuks viibimiseks, kuid sel puhul palume 12aastastel ja vanematel isikutel kanda siseruumides kaitsemaski või katta suu ja nina. Tõendi esitamisel maski kandma ei pea.

Keskuse personali kontrollitakse samadel alustel nagu külastajaidki.

Avalikel üritustel, võistlustel tuleb järgida korraldaja seatud reegleid.

Jõulumäe Tervisespordikeskus lähtub oma tegevuses valitsuse korraldustest, kultuuriministeeriumi juhenditest, terviseameti soovitustest ning soovist, et keskus oleks avatud ja teenused kättesaadavad.

Turvalist keskkonda tagades teeme omalt poolt kõik, et teie külastus oleks täis positiivseid emotsioone ning negatiivseid testitulemusi!

Lisainfo saamiseks palume pöörduda tel 445 6117 või info@joulumae.ee

Olge terved!