Keskuse kasutamisest alates 29. oktoobrist

*

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks:

  • kui oled haigestunud või tunned ennast halvasti, PÜSI PALUN KODUS!
  • keskuse külastuseks võta kaasa COVID tõend ja isikut tõendav dokument
  • 12-17-aastastel alates 1. novembrist tõendikohustus
  • avalikes siseruumides tuleb kanda kaitsemaski
  • keskusesse sisenemisel pese või desinfitseeri käed
  • hoia teistega vahet

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks kehtestas Vabariigi Valitsus alates 29. oktoobrist 2021 uued piirangud avalikes siseruumides ja sporditegevuses.

COVID tõend vaktsineerituse või COVID-19 läbipõdemise kohta ning isikut tõendav dokument tuleb esitada 18a ja vanemal külastajal, kes kasutab Jõulumäe kohviku ja peamaja teenuseid: kohapeal toitlustus, jõusaal, saun, pesuruum, õppeklass jms.

Alates 1. novembrist peavad COVID tõendi vaktsineerituse või COVID-19 läbipõdemise kohta esitama ka 12-17-aastased, kes võivad COVID tõendi asemel esitada testitõendi*.

* Vaktsineerimiskuuri läbimise või haiguse läbipõdemise tõendi kõrval kehtib alaealistele üritustele ja tegevustele pääsemiseks ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend. PCR test peab olema tehtud mitte rohkem kui 72 tundi ning antigeen-RT test mitte rohkem kui 48 enne üritust ning test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja poolt. Lisaks aktsepteeritakse ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemust.

Testitõendi nõue ei kehti huvihariduslikus tegevuses osalemiseks, sportimisel ja treeningutel alla 12-aastastele (12 aastat ja kolm kuud) ja kuni 18-aastastele (kaasa arvatud) või kes saavad 2021/2022. õppeaasta kestel 19-aastaseks ja kes õpivad üldhariduskoolis või kutseõppeasutuses.

Tõendite kehtivust kontrollib gruppide ja ürituste puhul (võistlus, seminar, spordilaager jm) ürituse korraldaja, kes esitab kirjaliku kinnituse keskuse administraatorile. Üksikkülastajate kontrolli teostab keskuse administraator. COVID tõend kehtib ainult koos isikut tõendava dokumendiga.

Tõendit ei pea esitama WC kasutamiseks, müügipunktidest toidu kaasaostuks, inventari laenutuseks ning avatud territooriumil ja liikumisradadel omaalgatuslikuks viibimiseks.

Kõik külastajad alates 12. eluaastast peavad avalikes siseruumides kandma kaitsemaski (fuajees, koridoris, riietusruumis, kohvikus, söögisaalis kuni lauda istumiseni).            

Keskuses kehtib öörahu ajavahemikus 23.00–06.00.

Avalikel üritustel, võistlustel tuleb järgida korraldaja seatud reegleid.

Jõulumäe Tervisespordikeskus lähtub oma tegevuses valitsuse korraldustest, kultuuriministeeriumi juhenditest, terviseameti soovitustest ning soovist, et keskus oleks avatud ja teenused kättesaadavad.

Turvalist keskkonda tagades teeme omalt poolt kõik, et teie külastus oleks võimalikult meeldiv ja ohutu.

Lisainfo saamiseks palume pöörduda tel 445 6117 või info@joulumae.ee

Olge terved!

Jõulumäe Tervisespordikeskus on liitunud hea tahte kokkuleppe tarbijamärgisega “Siin on turvaline”.

Kokkuleppes osalevad ettevõtted kinnitavad, et teevad omalt poolt kõik, et kaitsta külalisi võimaliku nakkusohu eest ning täidavad inimeste heaolu ja hea tervise tagamiseks kõiki Terviseameti COVID-19 käitumisjuhiseid.

Rohkem infot tarbijamärgise kohta:

28.10.2021 Valitsus kiitis heaks korralduse COVID-19 epideemia ohjeldamiseks.
Loe täpsemalt SIIT