09/10/2019

Blog

rattad
Laenutus ja jõusaal 1.-27.05

Jõulumäe spordiinventari laenutus ja siseruumid on alates 1. maist kuni 27. maini k.a. pühapäevast kuni neljapäevani avatud tavapärasest erinevatel aegadel:

SPORDIINVENTARI LAENUTUS
Spordiinventari laenutus on P-N avatud peamaja administraatoripunktis kell 08.00 – 18.30.

Inventar tuleb tagastada hiljemalt kell 19.45. Inventari laenutatakse ainult keskuses kohapeal kasutamiseks ja isikut tõendava dokumendi alusel.

JÕUSAAL
Jõusaal on P-N avatud kell 08.00 – 19.45. Arvestada tuleb 2+2 reegli ja kuni 25% ruumitäitumuse piiranguga.

Lisainfo saamiseks palume pöörduda tel 445 6117 või info@joulumae.ee

rajadsuletud2
Rajad suletud 21.-23.05

TÄHELEPANU!

Duatlonivõistluse tõttu on sinine ja kollane disc golf´i rada, asfaltkattega liikumisrajad, peastaadion ning parempoolsed jooksurajad SULETUD laupäeval, 22.05. kl 8.30-15.00.

Disc golf’i võistluse tõttu on punane ja kollane disc golf´i rada ning asfaltkattega liikumisrajad tavakasutajatele SULETUD pühapäeval, 23.05. kl 9-17.

Liivaväljak on reserveeritud R-P 21.-23.05.2021.

Palume olla tähelepanelikud, piirangutest kinni pidada ning tagada ohutus.


Jõulumäe duatlonBaltic Cup 2021 II etapp – Eesti KV I etapp duatlonis – Duatlon läbi aasta 2021 III etapp – Jõulumäe raudmees 2021 III etapp – rahvaspordisarja Pärnumaa liigub 2021 üritus – toimub 22. mail Jõulumäe liikumisradadel. Kavas: JOOKS + RATTASÕIT + JOOKS. Stardid alates kella 10.30-st. Erinevad vanuseklassid ja distantsid.

Vaata täpsemalt: SÜNDMUSED

Kettagolfivõistlus “Tahan saada võistelda, muidu…” toimub 23. mail Jõulumäe disc golf’i pargi kollasel ja punasel rajal.

Vaata täpsemalt: SÜNDMUSED

IMG_6973
Asfaltrajad avatud

Jõulumäe  asfaltkattega liikumisrajad on lumest vabastatud, talvemustusest pühitud ning kasutamiseks avatud alates 1. maist.

Nn vana rajaosa (3 meetri laiune rada) on puhastatud ning kasutamiseks valmis juba tänasest. Laiema rajaga Jõulu mäe poolse ringi peaks korda saama homseks.


Jõulumäe asfaltkattega liikumisrajad sobivad sportivale harjutajale. Rajad on reljeefsed, 1,1 – 3,5 km pikkused. Ringid looklevad männimetsas, ristuvad maastikul ratta-, disc golf’i ja jooksuradadega.

Rajad algavad peastaadionilt ning on tähistatud erinevat värvi nooltega asfaldil. Kaardil märgitud sinine, 1,1 km pikkune rajaosa on viie meetri laiune, ülejäänud rada kolme meetri laiune.

Tähtis!

  • Soovitav on kanda kiivrit ja kaitsmeid.
  • Rajal järgida sõidusuunda. 
  • Mootorsõidukitega on asfaltkattega liikumisradadel liiklemine keelatud!
  • Palume kõikidel Jõulumäe liikumisradadel viibides olla tähelepanelikud teiste kasutajate suhtes ning tagada ohutus!

Joulu-asfaltkattega-liikumisrajad
joulumae-logo-liikumiseks-loodud

rajadsuletud
Disc golf’i võistlused 2.05

TÄHELEPANU!
EKDG võistluse tõttu on Jõulumäe disc golf’i pargi rajad tavakasutajatele SULETUD pühapäeval, 2. mail järgmiselt:

kell 10.30 – 12.30 kollane rada
kell 14.00 – 16.00 punane rada

Palume piirangutest kinni pidada.


Eesti Kurtide Discgolfi võistlussarja 1. etapp toimub 2. mail Jõulumäe disc golf’i pargi kollasel ja punasel rajal.

Vaata täpsemalt: SÜNDMUSED

 

attentionsign
Keskuse kasutamisest alates 26.04

Alates 26. aprillist on lubatud välitingimustes sportimine, treenimine ja huviharidus kuni 10-liikmelises rühmas (kaasa arvatud juhendaja). Kui rühmi on rohkem kui üks, ei tohi nad omavahel kokku puutuda.

Alates 3. maist on lubatud individuaaltreening ja huvihariduslik tegevus sisetingimustes 2+2 reeglit järgides: koos tohib treenida kuni kaks inimest ja teistest tuleb hoida vähemalt kahemeetrist vahemaad. Lisaks tuleb arvestada kuni 25% ruumitäitumuse piiranguga. Rühmatreeningud ei ole lubatud.

Treeningute rühmapiirang ei kehti peredele, kontaktõppesse lubatud sama klassi õpilastele, professionaalsetele sportlastele, koondise liikmetele ja kandidaatidele, meistri- ja esiliiga sportlastele, riigi sõjalise kaitse ja siseturvalisusega seotud tegevustele ning puudega inimeste tegevusele.

Avalikus siseruumis kehtib 2+2 reegel ning maskikandmise kohustusa Vabariigi Valitsuse korralduses lubatud erandid ja v.a sporditegevuse ajal.

Võistluste ja liikumisürituste korraldamine on lubatud alates 3. maist Kultuuriministeeriumi käitumisjuhendis toodud tingimustel, muuhulgas:

  • siseruumides ainult nn profisportlastele osalejate arvuga kuni 100 inimest;
  • õues nn profisportlastele osalejate arvuga kuni 200 inimest, teistele osalejate arvuga kuni 150 inimest 10-liikmelistes rühmades kuni kella 21-ni;
  • pealtvaatajad ei ole lubatud.

Riietus- ja pesemisruumide kasutamisel arvestatakse kuni 25% ruumi-täitumuse piiranguga. Avalikuks kasutamiseks mõeldud saunad on suletud.

Majutuse broneeringusoov palume saata e-postiga info@joulumae.ee. Toitlustust pakume vastavalt kehtivale korrale ja ainult ettetellimisel.

Spordiinventari laenutus toimub isikut tõendava dokumendi alusel peamaja administraatoripunktis. Majja sisenejate arv on reguleeritud, avalikes siseruumides kehtib maskikandmise kohustus ja 2+2 reegel.

Lisainfo saamiseks palume pöörduda tel 445 6117 või info@joulumae.ee

Olge terved!

  • Haigena, lähikontaktsena või nakkuskahtlasena püsi kodus!