kõik algas aastal 1976

TERE TULEMAST

Jõulumäe asub kaunis osoonirikkas Pärnumaa luitemännikus. Siin on palju ruumi olla nii koos kui omaette, viia läbi tervistavaid ühislaagreid, sportlikke kogunemisi, suve- ja talvepäevi, veeta perepuhkust jne.

1976. aastal alustati Pärnumaa esimese tervisespordikeskuse rajamist. Tänaseks on Jõulumäe Tervisespordikeskus kujunenud mitmekülgsete võimalustega keskuseks, kus põhirõhk on looduses liikumisel ning võimalusel igaühel vabalt valida jõukohane ja meeldiv tegevus. Lisaks spordiüritustele, mis toimuvad nii tippsportlastele kui harrastajatele, on siin head võimalused ka koolituste, seminaride, laste spordi-, puhke- ja töölaagrite, õppepäevade, asutuste suve- ja talvepäevade jne korraldamiseks. 

Kohtumiseni Jõulumäel!

Jõulumäel on mitmekülgsed võimalused looduses liikumiseks, igaüks saab vabalt valida jõukohase ja meeldiva tegevuse näiteks pärast väsitavat töönädalat perega lõõgastumiseks ümbritsetuna luksuslikust männimetsast. Jõulumäe matkaradadel jalutades võite leida 21 erinevat liiki maapinnasamblaid, lisaks muid raba- ja luitemaastikule iseloomulikke taimi.

Palju võimalusi!

Pakume ka tööpäeva vaheldusrikkamaks muutmist – koolituste korraldamist, seminare, nõupidamisi jne, mille tarbeks on meil 3 erineva suurusega ruumi. Tiheda tööpäeva värskendamiseks sobib kerge spordiprogramm, mille läbiviimisel me meelsasti aitame. Söögimured lahendavad meie osavad kokad ning valvelauas aitab alati abivalmis administraator. Jõulumäe Tervisespordikeskus on hinnatud kohaks suviste ning talviste kokkutulekute korraldamisel.

Kõik on olemas

Jõulumäe peamajas asuvad majutus- ja toitlustusruumid, võimalused pesemiseks ja riietumiseks, saunad, vaba aja veetmise saal, kus saab mängida erinevaid palli-, laua- ja osavusmänge ning mis sobib ka tantsu- või aeroobikatreeninguteks.

Infot keskuse teenuste kasutamise kohta saab peamaja fuajees asuvast administraatori punktist. Samas asub ka spordiinventari laenutus, tubade võtmete väljastamine ja väike müügipunkt.

2009. aastal Euroopa Liidu struktuurifondide toetuse abil ehitatud sportlasmajutushoones on lisaks majutusruumidele kaasaegne õppeklass, jõusaal ja taastusruumid. 

LIIKUMISEKS LOODUD!

Jõulumäel jalutades kohtate palju erinevaid sportimispaiku:
pallimängude platsid, disc golf’i rajad, kergejõustikualade väljakud, staadion, kust algavad pikemad ja lühemad suusa-, jooksu-, jalgratta- ja matkarajad, asfalteeritud liikumisrajad jpm.

Jõulumäe on kaunis paik kauni looduse keskel. Siia esmakordselt sattunu ei pruugi enam mõtteist välja saada väikeseid punaste põskede ja mütsidega päkapikke ega hiiglaslikku Metsakuningat ning hõbevalge männimetsaaluse pehmust jalge all.

Jõulumäe Tervisespordikeskus asub Pärnumaal muinasjutulises luitemännikus. Looduse rüpes, oleks vast kõige paslikum öelda.