joulu-discgolfKOLLANE
RADA

Korve 18 PAR 64  |  Klass AAA

Renoveeritud mais 2019

Kollane rada on talvisel ajal suletud.
Rada vastab rahvusvahelistele nõuetele, rajatud 2004. aastal, rekonstrueeritud 2013. aasta oktoobris ja 2015. aasta juunis. Kollane rada on ümber ehitatud 2019. a mais 18 korviga AAA klassi raskusastmega rajaks. Korvid PDGA Championship kategooria sertifikaadiga.

joulu-discgolfPUNANE
RADA

Korve 18 PAR 62  |  Klass AA

Renoveeritud nov 2018

Punane rada on avatud aastaringselt.
Rada on rajatud 2010. aastal, on kollasest rajast kergem ja sobilikum algajale. Punane rada on renoveeritud 2015. a novembris-detsembris; DZ, par-e ja mando-sid täpsustatud 2018. a kevadel. 2018. a novembris paigaldati rajale PDGA sertifikaadiga korvid ning tehti radadel muudatusi.

joulu-discgolfSININE
RADA

Korve 9 PAR 30  |  Klass B

Ehitatud 2017

Sinine rada on talvisel ajal suletud.

Ketaste laenutus
Disc golf on muutunud Jõulumäel väga populaarseks ja ketaste laenutus hoogsaks. Kahjuks kulutab sagedane kasutamine ja meie metsa tihe puuasustus kettaid. Pakkumaks paremat laenutusvarustust, on alates 5. juunist 2015 Jõulumäel disc golf’i ketaste laenutus tasuline: 1 € / kmpl. Komplektis on kolm ketast (üks kaugmaa-, üks keskmaaketas ja üks putter) ja kott.

Mis on disc golf?
Disc golf on sportmäng, kus mängijad peavad võimalikult väheste visetega spetsiaalse lendava taldriku viskama disc golf’i korvi. Mängu võitjaks on see, kes väiksema visete arvuga läbib etteantud raja, mis tavaliselt koosneb 18 korvist. Mäng sarnaneb oma põhimõttelt tavalise palli-golfiga, selle vahega, et palli ja kepi asemel on ketas ja spetsiaalne kettidega korv. Loe ja vaata lisaks DiscSport.ee