.

Date

28. - 30. okt. 2022
Expired!

Time

All Day

Lauamängulaager

Lauamängusõprade klubi sügislaager toimub 28. – 30. oktoobrini Jõulumäel.

Juba aastaid on ühe tõelise lauamängufänni ürituste kalendrisse kuulunud lauamängulaager. Huvilised kogunevad kaks korda aastas kolmeks päevaks ning veedavad pikki tunde laudade taga. Kõlab üsna igavalt, kuid tegelikult on see ühele lauamängusõbrale üks mõnusamaid aegu – saab proovida uusi mänge, kohtuda uute inimestega ning lülitada ennast argipäevast välja. Võiks ehk öelda, et tõeline minipuhkus!

Kui on juhtunud, et kuuled sellest sündmusest esimest korda, siis midagi keerulist siin ei ole – lauamängulaagris on sul võimalus mängida mitu päeva järjest erinevaid lauamänge (võib juhtuda, et mõni mäng saab lõpu alles hommikul, nii et kohvist ja/või energiajoogist võib saada su uus parim sõber 🙂 ). Lühidalt öeldes on lauamängulaager koht, kus saad lülitada ennast argipäevast välja ja nautida minipuhkust koos ägedate lauamängude ja suurepärase seltskonnaga!

29. lauamängulaager toimub 28.-30. oktoober Jõulumäe Tervisespordikeskuses. Laager on peaasjalikult mõeldud just täiskasvanutele, kes peavad lauamängude mängimist enda hobiks, kuid oodatud on ka nooremad huvilised, kel kaasas täiskasvanud saatja. Vanusepiiriks on 7 aastat. 

Laagri jooksul toimuvad ka erinevad tegevused, näiteks mõistatusmäng, registreerimisega mängud, mõnikord ka viktoriin või oksjon. 

Kogu info laagri kohta leiab Facebooki sündmuse juurest.

Korraldaja: Brain Games EE

Foto: wurfelreviews.wordpress.com/

The event is finished.