Date

07. mai 2023

Time

All Day

Pärnumaa kogu pere liikumispäev

Kas karate on ainult poistele? Kuidas alustada kergejõustikuga? Mis sport on  MMA? Kas orienteerumine on väga keeruline? Kuidas kõrgelt kiikuda? Kas suvel saab suusatada? Miks kettagolf on nii populaarne?

Pärnumaa kogu pere liikumispäeval Jõulumäel on koos oma ala asjatundjad ja treenerid, kes oskavad nendele küsimustele vastata. Vähe sellest – kui oled julge ja uudishimulik, saad kõiki alasid ise proovida ja leiad loodetavasti omale uue lemmikspordiala.

Pärnumaa kogu pere liikumispäev VOL 1 “Liigu õues!” on kogupereüritus, mille eesmärgiks on pakkuda Pärnumaa elanikele võimalust proovida erinevaid liikumis- ja sportimisvõimalusi, mida saab enamasti harrastada värskes õhus. 

See ei ole võistlus ja on suunatud neile, kes sooviksid saada uusi oskusi või leida sobivaid võimalusi treeninguteks juhendaja käe all. Liikumispäev on mõeldud tervele perele – nii noortele kui vanadele, sõltumata east, soost, spordivarustuse tasemest ja oskustest. Siin aega ei võeta ja kohti ei selgitata.

Eesmärk on panna inimesi rohkem tähelepanu pöörama oma elustiilile, rõhutades seejuures regulaarse füüsilise tegevuse tähtsust; aktiivse eluviisi ja liikumisharjumuste hoidmine peres – rõõm ühistegemisest.

Kohale on kutsutud professionaalsed juhendajad koos oma spordiklubidega, kes terve päev annavad erinevatele sihtgruppidele trenne ja näpunäited oma ala tehnika kohta. 

Programm algab kell 11 ja kestab kella 16-ni.

ÜRITUS TOIMUB ÕUES JA ON KÕIKIDELE OSALEJATELE TASUTA!

 PROGRAMM:

Kõikide spordialade tutvustus ja koolitus toimub kell 11.00 – 16.00 alade toimumiskohtades. Tegevuste asukohad leiad kaardilt. Lisaks toimuvad päeva jooksul mitmed  demonstratsioonesinemised peamaja ees ja spordialade juures.

AJAKAVA:

11.00    avasõnad ja päeva tutvustus peamaja ees
11.00 – 16.00 SPORDIALADEGA TUTVUMINE. Kõike saab kaasa teha!

DEMONSTRATSIOON-ESINEMISED

14.00     auhindade loosimine
16.00     auhindade loosimine
 ja päeva lõpetamine

 LOOSIAUHINNAD:

Võta osa vähemalt viiest erinevast alast. Iga ala läbimisel saad juhendaja käest värvilise käepaela. Kui viis erinevat paela koos, registreeri ennast loosile peamaja ees asuvas liikumispäeva staabis. Loosiauhinnad antakse kohalolijaile.

 TEGEVUSED:

Tegevuste plaani ja ajakava saad staabist kaasa!

Kõikide alade tutvustused ja leiad liikumispäeva Facebooki ürituse juurest: SIIT

Vaata ka www.psl.ee

 KORRALDAJAD:

Pärnumaa kogu pere liikumispäeva korraldavad JÕULUMÄE TERVISESPORDIKESKUS ja PÄRNUMAA SPORDILIIT koos spordiklubidega.

2023. aasta hilissügisel toimuv Pärnumaa kogu pere liikumispäev VOL 2 “Tule trenni!” toimub 19. novembril ja on pühendatud pallialadele.

maadlus
kettagolf
orienteerumine
rullsuusatamine
ratas
tennis
logo2