Rattamaratoni matkasõit 19.08

Eesti vanim maastikurattasari – Hawaii Ekspress Estonian Cup rattamaratonide sari – on ilmestanud spordiürituste kalendrit juba aastaid pakkudes suurematele ja väiksematele rattasõpradele võimalust end proovile panna. Etapid toimuvad erinevates looduskaunites paikades üle Eesti.

Rattamaratonide sarjas saavad võistlejad valida Grand Prix distantsi (ca 60 km), maratoni (ca 45 km) ja poolmaratoni (ca 25 km) vahel. Lisaks toimuvad traditsioonilised lastesõidud (200 m – 2 km) – Estonian Cup on spordiüritus kogu perele.

Need, kes võistelda ei taha, saavad maalilisi radasid nautida nädal varem toimuval matkasõidul.
 
JÕULUMÄE MATKASÕIT toimub laupäeval, 19.08.2023 stardiga kell 12:00. Matkasõidul osalemine on tasuta ja omal vastutusel. Aega ei võeta ja registreerimine ei ole vajalik. Teeninduspunkt on avatud kell 12:00 – 15:00.
 
Rada on tähistatud lintide ja nooltega ning piisava tähelepanu korral igaühele eksimiseta läbitav.
 
TÄHELEPANU! Matkasõidu ajal ei ole teised liikumisrajad suletud. Palume olla tähelepanelikud ning rajatähistust mitte lõhkuda.
 

Vaata täpsemalt: SÜNDMUSED

HAWAII EXPRESS ESTONIAN CUP 5. ETAPP – SEGAFREDO 24. JÕULUMÄE RATTAMARATON toimub 26. augustil 2023 Jõulumäel. Lastesõidud algavad kella 11st, maratonide distantsid alates kella 12st.

Võistluspäeval on kõik Jõulumäe liikumisrajad võistluste tõttu suletud.

Vaata täpsemalt: SÜNDMUSED

joulu-rattur