Date

09. mai 2021

Time

All Day

Pärnumaa kogu pere liikumispäev

Pärnumaa kogu pere liikumispäev on uus kogupereüritus, mille eesmärgiks on pakkuda Pärnumaa elanikele võimalust proovida erinevaid liikumis- ja sportimisvõimalusi, mida saab harrastada värskes õhus. 

See ei ole võistlus ja on suunatud neile, kes sooviksid saada uusi oskusi näiteks rullsuuskadega sõitmise osas professionaalse juhendaja käe all. Liikumispäev toimub sellel aastal teist korda ja on mõeldud tervele perele – nii noortele kui vanadele, sõltumata spordivarustuse tasemest ja oskustest. Siin aega ei võeta ja kohti ei selgitata.

Eesmärk on panna inimesi rohkem tähelepanu pöörama oma elustiilile, rõhutades seejuures regulaarse füüsilise tegevuse tähtsust; aktiivse eluviisi ja liikumisharjumuste hoidmine peres – rõõm ühistegemisest.

Kohale on kutsutud professionaalsed juhendajad koos oma spordiklubidega, kes terve päev annavad erinevatele sihtgruppidele trenne ja näpunäited oma ala tehnika kohta.

Lisaks on kohal ka muid tegevusi osalejatele – maanteeamet, toitlustus, esinejad, päevajuht jne.

ÜRITUS TOIMUB ÕUES JA ON KÕIGILE OSALEJATELE TASUTA!

Päev toimub vastavalt pogrammile www.psl.ee

Täpsem päevakava on koostamisel.

2020. aastal esimest korda toimunud perepäeva pildigaleriid saab imetleda SIIN ning videomeenutus on üleval Pärnumaa Spordiliidu FB VIDEOGALERIIS.

Korraldajad: JÕULUMÄE TERVISESPORDIKESKUS ja PÄRNUMAA SPORDILIIT

joulu
logo2