.

Date

30. aug. 2020
Expired!

Time

All Day

Pärnumaa kogu pere liikumispäev

Pärnumaa kogu pere liikumispäev on uus kogupereüritus, mille eesmärgiks on pakkuda Pärnumaa elanikele võimalust proovida erinevaid liikumis- ja sportimisvõimalusi, mida saab harrastada värskes õhus. 

See ei ole võistlus ja on suunatud neile, kes sooviksid saada uusi oskusi näiteks rullsuuskadega sõitmise osas professionaalse juhendaja käe all. Liikumispäev toimub sellel aastal esimest korda ja on mõeldud tervele perele – nii noortele kui vanadele, sõltumata spordivarustuse tasemest ja oskustest. Siin aega ei võeta ja kohti ei selgitata.

Eesmärk on panna inimesi rohkem tähelepanu pöörama oma elustiilile, rõhutades seejuures regulaarse füüsilise tegevuse tähtsust; aktiivse eluviisi ja liikumisharjumuste hoidmine peres – rõõm ühistegemisest.

Kohale on kutsutud professionaalsed juhendajad koos oma spordiklubidega, kes terve päev annavad erinevatele sihtgruppidele trenne ja näpunäited oma ala tehnika kohta.

Lisaks on kohal ka muid tegevusi osalejatele – maanteeamet, toitlustus, esinejad, päevajuht jne.

ÜRITUS TOIMUB ÕUES JA ON KÕIGILE OSALEJATELE TASUTA!

Päev toimub vastavalt pogrammile www.psl.ee

NB! Kõikide tegevuste juures alustatakse tutvustava programmi ja koolitusega seanssidena neljal kellaajal – kell 10.30, 12.00, 14.00 ja 15.30. Vali sind huvitav ala ja tule õigeks ajaks õigesse kohta. Tegevuse asukohad leiad kaardilt. Lisaks toimub kohe peale päeva avamist vehklemise demonstratsioonesinemine ja kell 13.15 saab näha streetworkout kava.

PÄEVAKAVA
09.30 – 17.30 päeva juhtimiskeskus, infopunkt
09.30 – 17.30 müügi- ja söögipunktid 
10.00 – 17.00 liikumispäeva arst 
10.00 avamine, päevakava tutvustus 
10.15 VEHKLEMISE demonstratsioon 
10.30, 12.00, 14.00 ja 15.30 LIIKUMISPÄEVA TEGEVUSTE ja KOOLITUSTE ALGUSAJAD
10.30 – 16.00 Maanteeameti telk 
13.15 STREETWORKOUT demonstratsioon 
16.30 loosimine ja päeva lõpetamine 

LOOSIMINE

Ole tubli ja osale mitmel alal!

Võta osa vähemalt kolmest erinevast alast. Iga ala läbimisel saad juhendaja käest värvilise käepaela. Kui kolm paela koos, registreeri ennast loosile Jõulumäe peamaja ees asuvas liikumispäeva juhtimiskeskuses.

Auhindade loosimine toimub päeva lõpus kell 16.30. Loosiõnnelikega, kes enam kohal ei ole, võetakse ühendust registreerimiskaardil märgitud meiliaadressil.

Korraldajad: JÕULUMÄE TERVISESPORDIKESKUS ja PÄRNUMAA SPORDILIIT

logo2

The event is finished.