.

Date

23. juuli 2023
Expired!

Jõulumäe Rulluisupäev

TOIMUMISKOHT

Jõulumäe Rulluisupäev toimub 23. juuli 2023 Jõulumäe Tervisespordikeskuses, Leina küla, Pärnumaa (www.joulumae.ee).

VÕISTLUSFORMAAT

Võistlusformaat RULLUISK (inline skating):

Sprindivõistlused eraldistartidest (ainult M/N vanuseklassid) 1-kilomeetrisel ringil ja eraldistartidest distantsisõidud (laste, noorte ja täiskasvanute) 1km, 2km ja 3,5km pikkusel ringil.

  • SPRINT 1 km (M, N)
  • LASTESÕIT 1 km (M10, N10, M13, N13)
  • NOORTESÕIT 2 km (M15, N15, M17, N17)
  • RAHVASÕIT 10 km (M, N)
  • PROFISÕIT 14 km (M, N)

AJAKAVA 23. juuli

11:00  Sekretariaat avatud: numbrite väljastamine, kohapealne registreerimine

Asfaltkattega liikumisrada avatud soojenduseks 

12:00  Jõulumäe 1km SPRINT eelsõidud (M/N) – Qualifications

12:30  Jõulumäe SPRINT paarissõidud kuni finaalideni (M/N)* – Finals

13:30  Jõulumäe 1km LASTESÕIT (M/N10 ja M/N13) – Kids race

14:00  Jõulumäe 2km NOORTESÕIT (M/N15 ja M/N17 2km ringil) – Youth race

14:30  Jõulumäe 10km RAHVASÕIT (M/N 2km ringil) – Amateurs race

15:00  Jõulumäe 14km PROFISÕIT (M/N 3,5km ringil) – Professionals race

15:45  autasustamine

*esimesed võistluspaarid moodustatakse eelsõitude aegade põhjal ja igast paarist langeb teiseks jäänud sõitja välja, kuniks moodustuvad 2 võistluspaari, kes selgitavad 1.-2. koha ja 3.-4. koha.

Stardinimekirjad ja võimalik täpsem ajakava avaldatakse hiljemalt 22. juulil kell 21.00. Korraldaja jätab endale õiguse teha ajakavas muudatusi.

VANUSEKLASSID

Rulluisuvõistluse vanuseklassid sünniaastate järgi:
LAPSED: M/N10 (…-2013) ja M/N13 (2012-2010)
NOORED: M/N15 (2009-2008) ja M/N17 (2007-2006)
TÄISKASVANUD: M/N (…-2005)

Korraldajal on õigus vanuseklasse vastavalt registreerunud osalejate arvule juurde luua, vähendada või ümber korraldada.

VÕISTLUSRADA

Võistlused toimuvad Jõulumäe Tervisespordikeskuse asfaltkattega liikumisraja ringidel. Rajad on reljeefsed ning sobivad pigem sportivale sõitjale. 

  • 1km Sprint ja Lastesõit: sinine ring
  • 2km Noortesõit: roheline + sinine ring
  • 10km Rahvasõit: roheline + sinine ring (5x)
  • 14km Profisõit: punane ring (4x)

Rajakaart:

REGISTREERIMINE

Nimeline eelregistreerimine kuni 22. juuli 2023 kell 16:00 timesport.ee platvormil (näeb ka on-line´is kõiki registreerunuid). Võistluspäeval kohapeal registreerijate arv on piiratud ja tasuda saab ainult sularahas. Eelregistreerimisel palume täita korrektselt kõik nõutud väljad.

Grupi registreerimine (arve soovi korral):

Mitme võistleja ühisregistreerimisel tuleb esindajal valida registreerimisplatvormilt Grupi registreerimine ning klubile/ettevõttele arve soovi korral saata vastav sooviavaldus  suusasport@mail.ee hiljemalt 22.07.2023 kell 16:00. Selle alusel on võimalik väljastada nimeline arve, mille tasumisel makstakse osavõtutasud kogu Grupi eest.

OSAVÕTUTASUD

SPRINDIvõistlus (1km) eelregistreerides kuni 22. juuli 10€ (pärast eelregistreerimist ja võistluspäeval kohapeal 15€)

LASTESÕIT (1km) eelregistreerides kuni 22. juuli 3€ (pärast eelregistreerimist ja võistluspäeval kohapeal 5€)

NOORTESÕIT (2km) eelregistreerides kuni 22. juuli 5€ (pärast eelregistreerimist ja võistluspäeval kohapeal 7€)

RAHVASÕIT (10km) eelregistreerides kuni 22. juuli 20€ (pärast eelregistreerimist ja võistluspäeval kohapeal 25€) 

PROFISÕIT (14km) eelregistreerides kuni 22. juuli 30€ (pärast eelregistreerimist ja võistluspäeval kohapeal 35€)

Eelregistreerimise osavõtutasu peab olema laekunud MTÜ Suusasport SEB arvelduskontole (kättesaadav online-registreerimise kaudu) hiljemalt 22.07.2023 kell 16:00.

Võistluspäeval registreerimisel saab osavõtutasu tasuda kuni 1 tund enne oma sõidu stardiaega kohapealse osavõtutasu määraga ja ainult sularahas.

Osavõtutasu sisaldab: tähistatud rada, stardinumbrit, elektroonilist kiibiga ajavõttu, tulemust protokollides, vajadusel esmaabi võistluste toimumise ajal.

Osavõtumaksu tasumine/laekumine garanteerib koha stardinimekirjas! Osavõtust loobumisel osavõtutasu ei tagastata.

OHUTUS

Osalejad peavad rajal viibimise vältel kandma kiivrit. Kiivrita osalejaid starti ei lubata. Soovitatav on kanda kindaid ja kaitsmeid. Osalejatel tuleb olla ettevaatlik. Kõik ringiga mahajääjad ja selgelt aeglasemad võistlejad on kohustatud tagantpoolt tulijatele teed andma, liikudes nt raja parempoolsesse äärde. Taganttulijatel on mõistlik anda enne eespool liikuvast võistlejast möödumist endast hõikega märku. Osalejatelt eeldatakse võistlustel teistega arvestamist. Vältida tuleb ohtlikke manöövreid, sõitjaid ohtu seadvat tõuklemist ja trügimist. Sõites tuleb arvesse võtta oma varustuse eripära, tehnilisi sõiduoskusi ning enda ja teiste ohutust.

OSALEJA VASTUTUS

Jõulumäe Rulluisupäeva võistlustel võivad osaleda kõik, kelle tervislik seisund ja sportlik ettevalmistus lubavad läbida oma vanuseklassi distantsi. Registreerimisega kinnitab osaleja, et on käesoleva juhendiga tutvunud ja osaleb võistlusel omal vastutusel (alaealiste võistlejate eest kannavad vastutust nende vanemad või volitatud saatjad). Soovitatav on omada õnnetusjuhtumi ja/või tervisekindlustust. Korraldaja ei vastuta osavõtjale tekkinud tervisekahjude ja isikliku vara purunemise või kadumise eest.

MEDITSIINILINE ABI

Korraldaja tagab esmaabi võistluspaigas. Kui märkad rajal abivajajat, siis teata sellest koheselt meditsiinitöötajale, rajajulgestajale, korraldajatele stardi-finišialas või kutsu kiirabi telefonil 112. Kehva enesetunde või nõrga füüsilise seisundiga ei ole soovitatav võistlusel osaleda.

INFO ja TULEMUSED

Info: kodulehed – www.joulumae.ee; Suusasport FB
Tulemused on jälgitavad online`is timesport.ee finišipaiga ekraanilt ja mobiilis ning protokollid avaldatakse ka kodulehel www.joulumae.ee. Pretensioonid korraldajatele esitada hiljemalt 15 minutit pärast esialgsete tulemuste avaldamist.

AUTASUSTAMINE

Jõulumäe Rulluisupäeva võistlusel autasustatakse iga vanuseklassi kolme paremat. Auhinnad on välja pannud VISUSPORT spordipood (visu.ee).

LISAINFO

Ajavõtukiibi peab iga osaleja kinnitama ise parema või vasaku jala sääre külge, kandma kogu võistlusdistantsi vältel ja tagastama koheselt pärast finišeerimist korraldajale tagasi koos võistlusnumbriga. Inventari mittetagastamisel on korraldajal õigus nõuda hüvitist 35EUR iga tagastamata ühiku eest ja mitte arvestada patustanud osaleja tulemust finišiprotokollis.

Kõik juhendis käsitlemata teemad lahendatakse korraldaja poolt. Korraldaja juhindub esmajärjekorras võistlusjuhendist, kuid võib läbi viia jooksvaid muudatusi, kui need on õigustatud võistluse paremaks ja ohutumaks läbiviimiseks.

OSALEJATE ISIKUANDMETE AVALDAMINE

Võistlusele registreerimisega annab osaleja korraldajale õiguse edastada Jõulumäe Rulluisupäeva puudutavat infot (sh osalejate nimed, vanuseklassid ja tulemused) avalikkusele ja kasutada temast ürituse ajal tehtud fotosid ja filmimaterjali ürituse propageerimiseks.

KORRALDAJAD

MTÜ Suusasport: suusasport@mail.ee, FB @Suusasport 

Jõulumäe Tervisespordikeskus SA: info@joulumae.ee, www.joulumae.ee

Korraldusmeeskond:
Eido Tasalain, peakohtunik ja raja info
tel: +372 5094895

Janno Nõmm, võistluste info, moderaator
tel: +372 5010002

Jaak Israel, Timesport eelregistreerimine, ajavõtt
tel: +372 55698844

The event is finished.