Jõulumäe liivahall avatakse Portugali superstaariga

Jõulumäe liivaväljakuga spordimaja avamispidu toimub 6. oktoobril. 

Jõulumäe on teada-tuntud oma õuespordivõimaluste poolest ja peab jätkuvalt maailma parimaks vaba aja veetmise viisiks looduses liikumist. Ometigi, mitme pealtnäha juhusliku, kuid olulise asjaolu kokkusattumisel on tänaseks Jõulumäel olemas ka suurepärased aastaringsed sisetreeningtingimused.

Paljude heade abiliste, oluliste toetajate, inimeste ning organisatsioonide koostööl on Jõulumäele valminud spordihall, mis kogu piirkonnas ainulaadsena peidab endas FIFA reeglitele vastava rannajalgpalliväljaku ning võimaldab harrastada erinevaid rannaspordialasid – rannajalgpall, -võrkpall, -käsipall, -tennis, -maadlus ja muud alad. Hallis on tribüünide ala, mis mahutab 250 pealtvaatajat, 4 riietusruumi á 15 riidekapiga, sauna-, kohtunike- jm ruumid.

Avamisele kutsutud külalistel on võimalus osa saada erinevatest demoetteastetest ning kõik maja ruumid on uudistamiseks avatud. Pärast ametlikku osa saab kaasa elada Eesti edukaima jalgpallikoondise, rannajalgpalli rahvuskoondise (Euroopa #10) mängule. Uudse liivaväljaku proovivad ära ka noored jalgpallurid ning Eesti koondise mängijad annavad koos Portugali superstaari Madjeriga noortele liival trenni.

Jõulumäe liivahalli projekt sai toetust Euroopa Liidu Regionaalarengu fondist, Kultuuriministeeriumilt ja Pärnumaa Omavalitsuste Liidult. Ehitustööde peatöövõtja oli Optimus Ehitus OÜ.

Liivahall on avatud iga päev kella 10-22. Väljakute broneerimine www.joulumae.ee, hinnad alates 14 eurost.

Jõulumäe liivahall – alati suvi! Olete oodatud!

Jõulumäe Tervisespordikeskus asub kaunis osoonirikkas Pärnumaa luitemännikus. Keskuse rajamist alustati 1976. aastal. Tänaseks on Jõulumäe kasvanud mitmekülgsete võimalustega keskuseks, kus põhirõhk on looduses liikumisel ning võimalusel igaühel vabalt valida jõukohane ja meeldiv tegevus. Lisaks spordiüritustele, mis toimuvad nii tippsportlastele kui harrastajatele, on siin head võimalused ka koolituste, seminaride, laste spordi-, puhke- ja töölaagrite, õppepäevade, asutuste suve- ja talvepäevade jne korraldamiseks.

Kohtumiseni Jõulumäel!

joulumae-logo-liikumiseks-loodud