Kõik kettagolfi rajad avatud al 20.04

Suusahooaeg 2020/2021 on lõppenud.

Kollane ja sinine kettagolfirada on mängimiseks taas avatud alates 20. aprillist.

Osaliselt on radadel veel lumiseid lõike ja ületada tuleb lumetakistusi.

Jõulumäe disc golf’i pargis on kolm püsirada ja 45 korvi, lisaks harjutusvõrk ja -korv radade alguses.

Kollasel rajal on 18 rada/korvi, radade kogupikkus 2584 m. Kogu raja läbimise distants ligikaudu 3,8 km. Raja klass AAA.

Punane, aastaringselt avatud rada on samuti 18 raja/korviga. Radade kogupikkus 2280 m, raja mängimisel läbitakse samuti ligikaudu 3,8 km pikkune distants. Raja klass AA.

Sinine rada on Jõulumäe pargi pesamuna ja sobib oma 9 korviga hästi kettagolfiga tutvust tegevale alustajale või kiireks soojendusmänguks. Radade kogupikkus 744 m, läbitakse 1,3 km.

Kettaid saab laenutada peamajast administraatori punktist dokumendi alusel (1€ / kolme erineva kettaga komplekt).

Kõikjal avalikus ruumis tuleb järgida 2+2 reeglit. Sportimine ja treenimine on lubatud ainult välitingimustes ja 2+2 reeglit arvestades: koos tohivad liikuda ja sportida maksimaalselt kaks inimest (kaasa arvatud juhendaja) ning teistest inimestest tuleb hoida vähemalt kahemeetrist vahemaad.

Piirang ei kehti koos liikuvatele peredele, professionaalsetele sportlastele, koondise liikmetele ja koondise kandidaatidele.

Asfaltraja kättesaamiseks tuleb veel vaeva näha, kohati on kunstlumekiht arvestatav.

Jõulumäe välispordiväljakutel (tenniseväljakud ja korvpalli- ning võrkpalliväljakud) jätkuvad renoveerimistööd vähemalt maikuu lõpuni.