Liigume Vabariigi terviseks 24.-27.02

💙🖤🤍  Eesti Terviserajad kutsub inimesi tähistama Eesti sünnipäeva liikumisega “Vabariigi terviseks!”.
 
Traditsiooniliselt kutsub Eesti Terviserajad kõiki inimesi 24.-27. veebruaril oma lemmik-terviserajale, et liikuda koos vabariigi terviseks. Alates 24. veebruari päikesetõusust, tähistame Eesti sünnipäeva kõikidel radadel üle Eesti. Ootame Sind liikuma, et teha üheskoos virtuaalne ring ümber maakera!
 
Tule 24.-27. veebruaril oma lemmikterviserajale ja liigume koos Vabariigi terviseks!
 
🎊  Vastuvõtt terviseradadel algab juba koos päikesetõusuga – kutsu kaasa oma lapsed, pereliikmed ja sõbrad ning võta nendega ette üks pikem matk või treening!
 
👟  Võtame sel korral sihiks koguda nelja päevaga kokku 100 000 km, seega sisesta läbitud distantsi järel andmed terviserajad.ee kodulehele! Iga samm loeb!
 
🎿  Kui sa ei tea, et kuhu täpsemalt liikuma minna, siis 24.-27. veebruarini toimub terviseradadel erinevaid matkasid, suusasõite, avatud treeninguid ja muid toredaid tegemisi. Vaata lisaks terviserajad.ee
 
🤳  Lisaks, tee oma matkast või treeningust foto või video, jagada seda Instagramis või Facebookis ning lisa #terviserajad.
 
Eesti Terviserajad SA asutasid 2005. aastal ettevõtted Merko Ehitus, Swedbank ja Eesti Energia. Tänaseks on Terviseradadest saanud üks suurimatest liikumisharrastuse mõjutajatest Eestis. Kokku on Eestis enam kui 1100 kilomeetrit aasta läbi kasutatavaid terviseradasid, mida külastati 2022. aastal rohkem kui 8 miljonit korda ning mida hooldab 200-liikmeline rajameistrite meeskond.
 
 
🛷⛸⛷🚶‍♀️🏃🐾⚽️🚴‍♂️🏒🛷⛸⛷ Matkamise, suusatamise, pallimängu või ükskõik millise muu meelistegevusega kogutud liikumiskilomeetrid saab kirja panna siin: https://terviserajad.ee/vabariigi-terviseks/
 
terviserajad
liikumisaasta
joulumae-logo-liikumiseks-loodud