Liikumispäev 10.09

Laupäeval, 10. septembril kell 11-16 on kõik pallimängude armastajad oodatud Jõulumäele, et üheskoos veeta mändide ja luidete vahel tervele perele mõeldud liikumist täis päev.

Pärnumaa kogu pere liikumispäeva mahub palju sportlikku meelelahutust igaühele. Sügisese liikumispäeva fookuses pallimängualad ja valikus on neid koguni 11 erinevat:
   ⚽️  Jalgpall  
   🏀  Korvpall
   🤾  Käsipall
   🏓  Lauatennis
   ⚫️  Petank
   🏏  Pickleball
   🏖  Rannajalgpall
   🏑  Saalihoki
   🏸  Sulgpall
   🎾  Tennis
   🏐  Võrkpall
 

Kohal on iga spordiala professionaalsed juhendajad koos oma spordiklubidega, kes terve päev annavad liikumisrõõmu sütitavaid trenne ja häid näpunäited, kuidas spordiga lõbusalt tutvust teha. Päeva jooksul toimub mitmeid demonstratsioonesinemisi.

Proovi uusi asju!

Kui oled julge ja uudishimulik, saad kõik alad ise läbi proovida ja leiad loodetavasti omale uue lemmikspordiala. Võttes osa vähemalt viiest erinevast alast osaled auhinnaloosis.

Liikumispäeva eesmärk on tutvustada spordimaailma erinevaid võimalusi, aidata inimestel leida endale sobiv võimalus liigutamiseks ning saada positiivseid emotsioone. Eelnev sportlik ettevalmistus ei ole vajalik ning kõik alad sobivad nii lastele kui täiskasvanutele.

Pärnumaa kogu pere liikumispäev Vol 2 “Tule trenni!” toimub 10. septembril kell 11-16 Jõulumäel.

Üritus toimub õues ja on kõikidele osalejatele tasuta!

Vaata täpsemalt liikumispäeva kohta: