Metsajooksu tulemused

Pühapäeval, 12. novembril toimunud Jõulumäe 38. metsajooksul osales väikesest vihmast hoolimata erinevatel distantsidel kokku 258 jooksusõpra.

Ajavõtuta ja kõikide osalejate auhinnaliste esikohtadega pisikeste jooksul vudis 500 m distantsi läbi 14 poissi ja 26 tüdrukut. Noorimad jooksjad olid alles hiljuti jooksusammud selgeks saanud. Selle distantsi tegid kaasa ka paljud emad-isad, kes noorjooksjate toetuseks, kes lõbu pärast. Finišis said kõik väikesed võistlejad medali, diplomi ja mullitaja.

Kümne- ja kaheksaaastased jooksid 1 km pikkuse ringi, kokku lõpetas selle distantsi 47 väikest jooksusõpra.

2 km distantsil osales 43 last vanuseklassides MN12 ja MN14.

Põhijooksule registreerus 98 osalejat, finišisse jõudis 89 vaprat võistlejat. 9 km üldvõitjaks tuli meestest Jesse Lauter Rapla Jooksuklubist, naiste kõige kiirem oli omanimelise jooksugrupi Anu Jooksutrennid vedaja Anu Piiroja.

5,6 km käimisdistantsi läbis 37 registreerinud osalejat, lisaks 6 neljajalgset matkaselli.

Kiiremaid jooksjaid autasustati Jõulumäe meistrimedalitega ning Pärnu maakonna parimaid Pärnumaa meistrimedalitega. Kõik osalesid suures auhinnaloosis ja sai ka sauna.

Ajavõtuga jooksudistantside tulemused leiab SIIT. Ajavõtuta osalejate nimekirjad SIIT

Suur, suur aitäh kõikidele osalejatele, abilistele ja toetajatele!