Punane disc golfi rada talvevormis!

Pidi olema Liivimaa kandi uuema aja vanasõna, et ega õige discgolfar kaua sama rada tammu. Seda tõdemust tunnistama pidades on Jõulumäe punase rajaga (loodetavasti peatselt algavaks talvehooajaks) nii mõndagi juhtunud.

Moodsama aja keeles on punasel rajal uus ja lühendatud layout – enamus korve on toodud tiialadele lähemale, mõni uus tii on ka tekkinud. Eesmärk on armsaks saanud, aga suhteliselt keerukale rajale veidi vaheldust ja hõlpsust tuua.

Lühendatud raja par on 58, korve/radu ikka 18. Radade kogupikkus 1705 m.

Selline punase raja asetus jääb Jõulumäe metsa kuni kevadeni. Disc Golf Metrix’ist leiab raja siit: Jõulumäe Punane (talvine layout) https://discgolfmetrix.com/course/21315.

Rajakaarti sel asetusel veel pole, kuid legendid on metsas vahetatud, korvid paigas ja rada avatud. Tulge tutvuma!

NB! Esimese saja läbimängija vahel, kelle mängu tulemus on registreeritud DG Metrix’is, loositakse välja Jõulumäe buff. Võitja nimi teatatakse Jõulumäe FB lehel sellesama teema postituse kommentaarides. Välja kuulutatud võitjal palume ühendust võtta info@joulumae.ee

Juba 1. novembrist läheb sel rajal käima @DG Academy Jõulumäe talvesari, mille etapid toimuvad igal pühapäeval kuni 28. märtsini.

Vaata täpsemalt: SÜNDMUSED