Suusatamise karikasarja 3. etapp ja Pärnu linna avatud MV 21.02

Jõulumäe murdmaasuusasarja karikavõistlused on jõudnud kolmanda etapini. 

Karikasarja kahe viimase etapi raames toimuvad ka Pärnu linna avatud meistrivõistlused.

Kolmapäeval, 21. veebruaril toimub eraldistardiga vabatehnika võistlus. Vanuseklasside NM10-NM12 võistlejad läbivad 0,9 km pikkuse distantsi, NM14, NM16, N, N40 sõidavad 2,5 km ja M-M40 5 km.

Võistlus toimub Jõulumäe kunstlumekattega suusarajal. Noorte stardid algavad kell 17.30 ja täiskasvanute stardid kell 19.

Iga meistrivõistluse vanuseklassi kolme paremat autasustatakse Pärnu linna meistrimedali ja diplomiga. Lastesõitudel erimedalid. Meistrivõistluste autasustamised toimuvad kohe pärast viimase võistleja finišeerimist.

Kõik tulemused lähevad Jõulumäe karikasarja arvestusse, mille kokkuvõtted tehakse 13. märtsil 2024.

Osalemiseks tuleb teha registreering Jõulumäe kodulehel hiljemalt 20. veebruari õhtuks. Võistlustel osalemine on tasuta.

Võistluste juhendi leiab registreerimise juurest.

Karikasarjas ja meistrivõistlustel osalemine on suurepärane võimalus oma oskusi hinnata ja ennast teiste võistlejatega võrrelda. Lisaks pakub võistlus võimalust saada tiitleid ja tunnustust kõvasti treenitud pingutuse eest.

Vaata täpsemalt: SÜNDMUSED

Suusarajad ei ole võistluste tõttu suletud, kuid palume olla võistlejate suhtes tähelepanelikud ja mitte häirida võistluste kulgu.

joulu-suusataja