Uued välisväljakud ootavad mängijaid

Jõulumäe pallimängude väljakud on taas mängimiseks avatud.

Vastvalminud pallimängude väljakute kompleksis on üks korvpalliväljak, kolm tänavakorvpalliväljakut, üks võrkpalli-multiväljak ja üks käsipalliväljak. Käsipalliväljakule saab lisaks paigaldada kaks kõrvuti asetsevat võrkpalliplatsi (ette teatamisel).

Kõik väljakud on täismõõtmetes ning Sport Court PowerGame Plus plastikkattega. Vastupidav, sportlasesõbralik ja atraktiivne Sport Court PowerGame modulaarne spordiväljaku plastikkate omab järgmiste rahvusvaheliste spordialaliitude tunnustust: FIBA, IHF, BWF, FIVB ja ITF.

Korvpalli, tänavakorvpalli-, võrkpalli- ja käsipalliväljakute kasutamine toimub individuaalkasutajatele nö elava järjekorra alusel, aegu ei broneerita. Pallide laenutus peamajast (v.a käsipallid). Laagrite reserveeritud aegadel teisi kasutajaid platsile ei lubata.

Lisaks on valminud neli Top Clay saviliivakattega tenniseväljakut. Tegemist on hübriid-liivaväljakuga, mis on mänguomadustelt väga sarnane klassikalisele liivaväljakule. Vett läbilaskev vaip-aluskate on täidetud naturaalse tellisepuruga, mida kasutatakse ka traditsioonilistel liivaväljakutel. Väljakud on mängukõlblikud väga kiiresti ka peale kõige suuremaid vihmahooge. Top Clay mängukate omab ITF sertifikaati 1 (aeglane). Reketite ja pallide laenutus peamajas, võib tulla ka oma inventariga.

Tenniseväljaku kasutamine on tasuline (10 eurot / 1,5 tundi / kuni 4 mängijat) ning aeg tuleb ette broneerida.

Enne väljaku broneerimist palume tutvuda tenniseväljakute kasutamise korraga:

Kohtumiseni Jõulumäel!

Jõulumäe välispordiväljakud on kaasajastatud maakondade arengustrateegiate elluviimise toetusmeetme toel. Lisaks täname abi ja toetuse eest Kultuuriministeeriumi, Pärnumaa Omavalitsuste Liitu, ablisi, kaasamõtlejaid ja spetsialiste ning ehitajaid ValiceCar OÜ ja TREF Nord AS.