Keskuse kasutamisest alates 26.04

Alates 26. aprillist on lubatud välitingimustes sportimine, treenimine ja huviharidus kuni 10-liikmelises rühmas (kaasa arvatud juhendaja). Kui rühmi on rohkem kui üks, ei tohi nad omavahel kokku puutuda.

Alates 3. maist on lubatud individuaaltreening ja huvihariduslik tegevus sisetingimustes 2+2 reeglit järgides: koos tohib treenida kuni kaks inimest ja teistest tuleb hoida vähemalt kahemeetrist vahemaad. Lisaks tuleb arvestada kuni 25% ruumitäitumuse piiranguga. Rühmatreeningud ei ole lubatud.

Treeningute rühmapiirang ei kehti peredele, kontaktõppesse lubatud sama klassi õpilastele, professionaalsetele sportlastele, koondise liikmetele ja kandidaatidele, meistri- ja esiliiga sportlastele, riigi sõjalise kaitse ja siseturvalisusega seotud tegevustele ning puudega inimeste tegevusele.

Avalikus siseruumis kehtib 2+2 reegel ning maskikandmise kohustusa Vabariigi Valitsuse korralduses lubatud erandid ja v.a sporditegevuse ajal.

Võistluste ja liikumisürituste korraldamine on lubatud alates 3. maist Kultuuriministeeriumi käitumisjuhendis toodud tingimustel, muuhulgas:

  • siseruumides ainult nn profisportlastele osalejate arvuga kuni 100 inimest;
  • õues nn profisportlastele osalejate arvuga kuni 200 inimest, teistele osalejate arvuga kuni 150 inimest 10-liikmelistes rühmades kuni kella 21-ni;
  • pealtvaatajad ei ole lubatud.

Riietus- ja pesemisruumide kasutamisel arvestatakse kuni 25% ruumi-täitumuse piiranguga. Avalikuks kasutamiseks mõeldud saunad on suletud.

Majutuse broneeringusoov palume saata e-postiga info@joulumae.ee. Toitlustust pakume vastavalt kehtivale korrale ja ainult ettetellimisel.

Spordiinventari laenutus toimub isikut tõendava dokumendi alusel peamaja administraatoripunktis. Majja sisenejate arv on reguleeritud, avalikes siseruumides kehtib maskikandmise kohustus ja 2+2 reegel.

Lisainfo saamiseks palume pöörduda tel 445 6117 või info@joulumae.ee

Olge terved!