Keskuse kasutamisest alates 9. augustist

*

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks:

  • kui oled haigestusnud või tunned ennast haigena, püsi palun kodus!
  • keskuse külastuseks võta kaasa COVID tõend ja isikut tõendav dokument
  • COVID tõendi puudumisel tee kiirtest
  • alla 18-aastased ei pea nakkusohutust tõendama 
  • keskusesse sisenemisel pese või desinfitseeri käed
  • hoia teistega vahet

*

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks kehtestas Vabariigi Valitsus alates 9. augustist 2021 nii sise- kui välitingimustes osalejatele piirmäärad ning määradest suurematele üritustele ja tegevustele COVID tõendi kontrollimise kohustuse.

COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks on kontrollimata üritustel ja tegevustes lubatud kuni 50 osalejat sisetingimustes ja kuni 100 osalejat õues. Kui üritustel või tegevustes osaleb siseruumides üle 50 ja väljas üle 100 inimese, siis tuleb tagada kõigi külastajate nakkusohutus ja selle kontroll. See tähendab, et üritustel ja tegevustes saavad osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või negatiivse testitulemusega inimesed.

Kuna prognoosime, et Jõulumäe Tervisespordikeskuses on alates 9. augustist siseruumide külastajad piirmäärast rohkem, palume kõikidel peamaja teenuste kasutajatel (majutus, toitlustus, duširuumi, jõusaali jm saalide kasutus jms) keskust külastades kaasa võtta COVID digi- või pabertõend.

Tõendi kehtivust kontrollib gruppide puhul laagri/ürituse korraldaja, üksikteenuste puhul keskuse vastuvõtulaua töötaja. Isikusamasuse tuvastamiseks (vajadusel) palume kaasa võtta isikut tõendav dokument.

Peamaja teenuseid saavad kasutada vaid COVID-19 vastu vaktsineeritud ja/või läbipõdenud või viimase 72 tunni jooksul negatiivse PCR testi teinud inimesed. Erinevate tõendite kohta saab täpsemalt lugeda veebilehelt kriis.ee

COVID tõendi puudumisel saab oma nakkusohutust tõendada ka mitte rohkem kui 48 tundi enne külastust Terviseameti juhiste järgi tehtud antigeeni kiirtestiga. Testitulemus peab olema negatiivne.

Kui inimene ei soovi oma nakkusohutust tõestada, siis ei ole tal õigust tegevuses osaleda. Oma nakkusohutust ehk vaktsineerimist, COVID-19 haiguse läbipõdemist või negatiivset testitulemust ei pea tõendama alla 18-aastased inimesed.

Keskus ei paku kohapeal kiirtestimise võimalust. Nakkusohutuse tõendamise kohustus on inimesel endal.

COVID tõendit ei küsita WC kasutamiseks, müügipunktidest toidu kaasaostuks, inventari laenutuseks ning territooriumil ja liikumisradadel omaalgatuslikuks viibimiseks.

Keskuse personali kontrollitakse samadel alustel nagu külastajaidki.

Jõulumäe Tervisespordikeskus lähtub oma tegevuses valitsuse korraldustest, kultuuriministeeriumi juhenditest, terviseameti soovitustest ning soovist, et keskus oleks avatud ja teenused kättesaadavad.

Turvalist keskkonda tagades teeme omalt poolt kõik, et teie külastus oleks täis positiivseid emotsioone ja negatiivseid testitulemusi!

Lisainfo saamiseks palume pöörduda tel 445 6117 või info@joulumae.ee

Olge terved!