Suusasarja finaaletapp ja Pärnu linna avatud MV 13.03

Varakevadine päike meelitab juba liigagi mõnusalt, kuid suusasarja viimane etapp on veel ukse ees ja tuleb ära sõita.

Jõulumäe murdmaasuusatamise karikasarja viimane etapp toimub 13. märtsil. Samal etapil võisteldakse ka Pärnu linna meistritiitlitele.

Kolmapäeval, 13. märtsil toimub ühisstardiga vabatehnika võistlus ja distantsid on seekord pisut pikemad kui kolmel esimesel etapil. Vanuseklasside NM10-NM12 võistlejad läbivad 2,5 km pikkuse distantsi, NM14, NM16, N18, N, N40 sõidavad 5 km ja M18-M40 7,5 km.

Võistlus toimub Jõulumäe kunstlumekattega suusarajal. Noorte stardid algavad kell 17.30 ja täiskasvanute stardid kell 19.

Iga meistrivõistluse vanuseklassi kolme paremat autasustatakse Pärnu linna meistrimedali ja diplomiga. Lastesõitudel erimedalid.

Kõik tulemused lähevad ka Jõulumäe karikasarja arvestusse. Igal etapil jagatakse punkte vastavalt osalejate arvule ja kõikidel etappidel teenitud punktid liidetakse.

Jõulumäe murdmaasuusasarja karikavõistluste kokkuvõttes autasustatakse 13.03.2024 kõikide vanuseklasside I-III kohta karika ja diplomiga.

Osalemiseks tuleb teha registreering Jõulumäe kodulehel hiljemalt 12. märtsi õhtuks. Võistlustel osalemine on tasuta.

Võistluste juhendid leiab registreerimise juurest.

Karikasarjas ja meistrivõistlustel osalemine on suurepärane võimalus oma oskusi hinnata ja ennast teiste võistlejatega võrrelda. Lisaks pakub võistlus võimalust saada tiitleid ja tunnustust kõvasti treenitud pingutuse eest.

Vaata täpsemalt: SÜNDMUSED

Suusarajad ei ole võistluste tõttu suletud, kuid palume olla võistlejate suhtes tähelepanelikud ja mitte häirida võistluste kulgu. Aitäh!

joulu-suusataja